Hydromasaż nóg

author: Banalities flickr.com

author: Banalities flickr.com

póki co jedyna rzecz po której mniej boli mnie mój krzywulec (stopa) to hydromasaż.

Byłam raz w poniedziałek pomasopwać krzywulca i lewaczkę. w ręce nie widzę różnicy, ale noga mnie mniej boli, czyli… działą!

polecam.

Jak to wygląda? Wkłada się stópke do wanny, która jest trochę jak dżakuzi dla nóg. i to sobie chodzi i masuje takimi prądami wodnymi.

Już wam pisałam o hydromasażu całego ciała, ale wydaje mi się że taki osobno dla stóp i dłoni będzie w moim przypadku lepiej działać.

Chyba poproszę mikołaja świętego i taką domową wanienkę… Nudny strasznie prezent, ale jak ma mniej boleć to przeżyję tę nudę:)

author: Adam Gerritsma, flickr.com

author: Adam Gerritsma, flickr.com

2 myśli nt. „Hydromasaż nóg

  1. nie radzę. Bo jak już będziesz miała taki „prezent” to będziesz miała też wyrzuty sumienia :)
    znam to z własnego doświadczenia. Kiedy nie miałam jaccuzzi w domu, to jeszcze jakoś się trzymałam. Potem, gdy moi rodzice wybudowali dom, a wannę przystosowali do mnie, to teraz aż głupio i czasami gryzie mnie sumienie. Chociaż z drugiej strony, taka mała wanienka, jak na zdjęciu (to do samych stóp?) jest fajna. Sama chciałabym taką mieć.
    Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

    • nie martwie sie, bo jacuzzi to zbytnia ekstrawancja powyzej mozliwosci:) takie urzadzenie to 130-600 zl. :) ja prosze o tanie, byle mi ladnie rozluznialo stopke, bo boliboliboli:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.