zadbaj o siebie po udarze – internet ci pomoże!

w ‚mojej’ części konferencji poświęconej ‚self management’ pewna pani mówiła o  tej witrynie:

 

 

Fajny pomysł, prawda? Oczywiście, nie dla każdego udarowca, bo musi umieć czytać&korzystać z komputera… Ale dzisiejsi sześćdziesięciolatkowie w Polsce już to potrafią. Ci, którzy zostali postawieni na nogi, mogliby skorzystać z takiego portalu.

self management

W sumie, jak się przysłuchiwałam pani, która o wszystkim mówiła, dochodziłam do wniosku, że to dobrze pomyślany kalendarzo-planer.  Z historiami z życia wziętymi i radami. Taki kalendarz, który kupowaliśmy za czasów szkolnych.  ‚w tym miesiącu na pewno zrobię…’. jeśli dorastaliście w nowej Polsce, na pewno wiecie o co chodzi. Bo w MY STroke Guide chodzi tak naprawdę o planowanie swoich czynności, o unikanie zapominalstwa;) i o bycie coraz zdrowszym – ten portal jest pełen porad, jak ulepszyć swoje ćwiczenia, dietę, codzienność (tak jak kalendarz SuperDziewczyny był pełen rad JAK ZDOBYĆ CHŁOPAKA). W sumie jest jedna, cenna rzecz, której nie da ci żaden kalendarz, żaden dietetyk, żaden lekarz i fizjoterapeuta. Portal tworzy społeczność.

Społeczność udarowców i ich rodzin. Po dwóch rozmowach z udarowcami w zeszłym tygodniu wiem na pewno, że wymiana doświadczeń z ludźmi, którzy mają je podobne, jest niezastąpiona. O tym będę jeszcze pisać na pewno.

I co – fajny pomysł z takim portalem? Ciekawa jestem, czy by się przyjął w Polsce. Mam wątpliwości:) Ale może i tak.

 

Jedna myśl nt. „zadbaj o siebie po udarze – internet ci pomoże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.